Tworzymy system cyberbezpieczeństwa Polski

Tworzymy system cyberbezpieczeństwa Polski

6 kwietnia 2017 roku to ważna dla Cyberus Labs data. W tym dniu miało miejsce II Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC PL. Dyrektor generalny Cyberus Labs – George Slawek był jednym z panelistów dyskusji na temat polskiego rynku cyberbezpieczeństwa w perspektywie innowacji.

CYBERSEC PL jest ważnym wydarzeniem dla całego kraju, ponieważ dotyka istotnych kwestii związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym Polski. Dodatkowo wydarzenie skupia się na budowaniu polityki i przedstawieniu rekomendacji władzom na szczeblu krajowym, co czyni z CYBERSEC PL konferencję o znaczeniu narodowym.


GET CYBERSECURITY NEWS TO YOUR INBOX


Agreement *

* indicates requiredPanel w którym wziął udział George Slawek dotyczył głównie zadań stojących przed polskimi firmami oraz startupami w kontekście “Strategii Cyberbezpieczeństwa RP na lata 2017 – 2022”. Założenia polskiego rządu są wielkim wyzwaniem dla biznesu, ale również i dla samych instytucji państwowych. CEO Cyberus Labs miał możliwość wypowiedzenia się na temat realnego stanu i perspektyw dla polskiego rynku cybernetycznego. Jest to istotna kwestia w czasie globalnej transformacji cyfrowej i rosnącego zagrożenia cyberterroryzmem. Nie ulega wątpliwości, że areną walki międzypaństwowej jest również cyfrowy świat stąd szczególną wagę należy przyłożyć do zabezpieczeń oraz działań prewencyjnych. Biznes ma w tym zakresie ogromną rolę do spełnienia. Jest on źródłem nieustających innowacji oraz doświadczenia, które mogą być podstawą do budowania efektywnej infrastruktury cyberbezpieczeństwa całego kraju.